AKTEPE HALI KOLTUK YIKAMA /Esenyurt/Halı/Yıkama/Koltuk/Temizliyi05302438367 - Yatak Yıkama
0 212 852 50 96
0 530 243 83 67

Aktepe Halı Yıkama

Aktepe Temizlik Hizmetleri firması olarak 17 yıldır içinde bulunduğumuz temizlik hizmetleri sektöründe daima kaliteyi ön planda tutarak hizmet verdik.  Deneyimimizin bize kazandırdığı sorumluluk ile tüm yıkama ve temizlik hizmetlerimiz de aynı hassasiyet ile çalışıyoruz. Koltuk yıkama çalışmalarımızı da bu bilinç içerisinde gerçekleştiriyor ve kesintisiz şekilde yorulmadan servis hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kullanılan Makineler

Evlerinizde eşyalarınızı yerinden oynatmak zorunda kalmaksızın sizlere koltuk yıkama hizmetlerini veriyoruz. Sizin belirlediğiniz ve uygun olduğunuz zamanda gelerek son derece hızlı ve etkili çalışma ile temizlik hizmetlerini sonlandırıyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz Esenyurt koltuk yıkama hizmetlerini de tam zamanlı olarak sizden gelen isteklere göre gün ayırımı yapmaksızın veriyoruz. İthal ve özel yıkama makineleri ile çalışarak en kaliteli hizmeti sizlere son teknolojiye sahip bulunan cihazlar vasıtası ile sunuyoruz.

Birinci Sınıf Solüsyonlar

Yine Beylikdüzü  ve diğer bölgeler için sunduğumuz koltuk temizleme hizmetlerimizde asla kalitesiz deterjan kullanmıyoruz. Firma olarak en kaliteli ve markalı anti alerjik ve de anti bakteriyel özellikli ithal solüsyonlar ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tam anlamıyla sterilizasyon sağlayan bu ürünler ile hem son derece sağlıklı hem de üst düzey kalitede temizliğe ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca koltuk yıkama ve temizleme işlemlerimizde  manuel sistemlerle değil elektrikli döner sisteme sahip bulunan fırçalama teknikleri ile çalışıyoruz. Güçlü emiş özelliği bulunan vakum makinelerini de bu temizlik esnasında kullanıyoruz.

Hizmet Sağlanan Bölgeler

Firma olarak biz Esenyurt yanında Avcılar koltuk temizleme hizmetlerini de kusursuz biçimde sunuyoruz. Yine Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerine ve semtlerine de bu temizlik hizmetlerimizi veriyoruz. Hızlı ve geniş servis ağımız sayesinde bizden hizmet taleplerinize en kısa zamanda dönüş yapıyor ve sizin için uygun olan belirlediğiniz gün ve saatte yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her tür lekeye karşı kusursuz temizleme garantisini de firma olarak veriyoruz.

Uygun Fiyatla Hizmet