AKTEPE HALI KOLTUK YIKAMA /Esenyurt/Halı/Yıkama/Koltuk/Temizliyi05302438367 - Halı Yıkama
0 212 852 50 96
0 530 243 83 67

Aktepe Halı Yıkama

Halılar evlerimizin temizliğinin göstergesi olarak,  çok kullandığımız ev eşyaları arasında yer alır. Halıların kullanım nitelikleri itibari ile bakteriyel açıdan da tam olarak temizliklerinin sağlanması sağlık ve hijyen noktalarında çok önem taşır. Bu bilinç içerisinde uzun süredir temizlik hizmetleri veren firmamız Aktepe Temizlik Hizmetleri olarak son teknolojiyi kullandığımız profesyonel halı yıkama hizmetlerini, müşterilerimizin memnuniyetine odaklı olarak sunuyoruz

Yüksek Teknoloji

Kurumsal yapıya sahip olan şirketimizin merkezi olan Esenyurt’ta bulunan, her türlü donanımı tam tesislerimizde başta Esenyurt Halı yıkama olmak üzere hizmet veriyoruz. Tesislerimizde yer alan ileri teknoloji kullanan özel halı yıkama makineleri ile halınızın türüne göre yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Her halının taşıdığı özellikler ve hassasiyet derecesine göre ayrı ayrı ve özel nitelikli yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tam temizleme ve kusursuz yıkama garantileri ile hizmetlerimizi standart üstü kalitede sunuyoruz. Yıkama makinelerimiz yanında hizmetlerimizde toz alma makinesi, sıkma makinesi, kurutma ve paketleme makinelerini de kullanarak otomasyon sisteminde el değmeksizin yıkama hizmeti veriyoruz.

Kurutma işlemleri kusursuz gerçekleşen halıları, son kontrollerini gerçekleştirdikten sonra özel makinelerinde paketliyoruz. Bu şekilde hazırlanan halılar yaygın servis ağımız ile evlerinize söz verilen zamanda teslim ediliyor.

Kullanılan Temizlik Ürünleri

Halı yıkama işlemlerimizde halı türlerine göre özel olarak belirlenmiş doğa ve insan dostu, yüksek kaliteli yıkama solüsyonları kullanıyoruz. Kimyasal özellikli ürün ve kalitesiz malzemeyi asla hizmetlerimizde kullanmıyoruz. Şeffaf ve güvenilir çalışma sistemimiz içerisinde halı yıkamada kullandığımız cihaz ve ürünler noktasında bilgilendirmeleri de müşterilerimize yapıyoruz ve daima iletişim halinde kalarak hizmetlerimizi tamamlıyoruzBeylikdüzü Halı yıkama konusunda da ilk tercihiniz olmayı başarıyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet

Firmamızın ana prensiplerinden birini oluşturan güler yüzlü hizmet noktasında işlerinde uzman olan personellerimizin sıcak ilgisi ile hizmetlerimizi yürütüyoruz. İşimize duyduğumuz profesyonel saygı gereği söz verdiğimiz sürelerde çalışmalarımızı neticelendiriyoruz. Avcılar halı yıkama hizmetimizi de diğer çalıştığımız bölgelerde sunduğumuz hizmet esasları altında yüksek kaliteli olarak gerçekleştiriyoruz.

Halı yıkama hizmetimiz başta olmak üzere tüm yıkama hizmetlerimizi Esenyurt, Büyükçekmece , Beylikdüzü ve Avcılar ilçelerinde veriyor. Halılarınızı evinizden alıyor yakıma sonrası özenle paketlenen halıları yine evlerinize teslim ediyoruz.