AKTEPE HALI KOLTUK YIKAMA /Esenyurt/Halı/Yıkama/Koltuk/Temizliyi05302438367 - HAKKIMIZDA
0 212 852 50 96
0 530 243 83 67

Aktepe Halı Yıkama

Neden AKTEPE Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri?

AKTEPE Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri 2009 yılında iSTANBUL şehrinde halı yıkama odaklı bir firma olarak kurulmuş olmasına rağmen, müşterilerinin istek, görüş ve önerileri doğrultusunda tam anlamıyla bir temizlik firması haline gelmiştir.

Peki, sadece halı yıkama odaklı bir firma olarak iş hayatına atılmış olmamıza rağmen bugünkü durumumuza nasıl gelmiş bulunuyoruz.

Hızla gelişen ve büyüyen dünyamız, iş yaşamı ve bununla bütünleşmiş bir sosyal yaşam olarak nitelendirebiliriz. İnsanların hızla büyüyen dünya içerisinde büyük mutlulukları olduğu kadar büyük sorumlulukları ve bir o kadarda sorumluluklarını yerine getirmek için zamanlarının olmaması diyebiliriz.  Bu unsurların hepsini bir arada ele aldığımız zaman temizlik, teknik, bakım vb hizmetlerin profesyonel ve birikimli kurumlar tarafından karşılanması ve yönetimi zorunlu bir ihtiyaç olmuştur.

AKTEPE Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri; kaliteli hizmet ve Müşteri odaklı bir çalışmayı aynı zamanda iş güç ve enerji tasarrufunu prensip edinmiş bir firmadır. Müşterilerimizin yaşam alanlarında profesyonel ekibimizin tecrübe ve bilgi birikimiyle beklenen çözümleri ortaya koyma kararlılığı ile yola çıkmıştır.